Antalya Etiyopya Vizesi

etiyopya vize başvurusu antalya

etiyopya vizesiEtiyopya Vize Başvuru Merkezi / ANTALYA

      
Telefon:   +90 (850) 241 01 94
E-Posta:    help@eagvs.com
Adres : Sarıcapaşa Mahallesi Kıyık Caddesi No:4 Bilgen Pasajı / Ofis No:35 Merkez - Edirne

 

 

Etiyopya vizesine Antalya’dan başvurmak için “turistik” ve “ticari” sayfalarının altında yer alan evrakları eksiksiz olarak hazırlayarak, ikamet ettiğiniz bölgeye en yakın ofisimize şahsen veya İstanbul merkez ofisimize kargo ile ulaştırmanız yeterli olacaktır. Etiyopya için vize başvurularında başvuru sahibinin şahsen başvuru merkezinde bulunma zorunluluğu yoktur. Bu nedenle Antalya ve çevresinde ikamet eden başvuru sahiplerinin evraklarını belirtilen açıklamaları dikkate alarak hazırladıktan sonra ofisimize kargo ile iletmeleri yeterli olacaktır.

Başvuru sahibi adına işlemleri tamamlamakta, işlem sonuçlandığında pasaportu teslim alarak, belirtilen adrese göndermekteyiz. Etiyopya vizesinin sonuçlanma süresi 4-7 iş günüdür. Ankara dışından yapılan başvurularda kargoda yaşanan gecikmelerden dolayı 1-2 gün gecikme yaşanabilmektedir.

Etiyopya ticari vize başvurularında davetiyenin aslı sunulmalıdır. Etiyopya Büyükelçiliği belgenin fotokopisini, mail veya fax ile gönderilmiş kopyasını kabul etmemektedir. Ticari vize başvurularınızdan önce davetiyenizin formata uygunluğunun kontrol edilebilmesi için davetiyenizin fotoğrafını çekerek veya taratarak edirne@eagvs.com mail adresimize göndermeniz yeterli olacaktır. Davetiyenizin başvuruya uygunluğu onaylandığı takdirde, davetiyenizi diğer evraklarınızın arasına ekleyerek vize servisimize iletebilirsiniz. Davetiye orijinal olmalı, Etiyopya’daki şirketinin antetli kağıdına, şirketin bilgilerini içermeli, kaşe ve imzalı olarak sunulmalıdır.

Etiyopya turistik vize başvurularınıza evrakları eksiksiz olarak hazırlayarak vize servisimize iletmeniz yeterli olacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi yolculuklar dileriz.

Antalya'dan Etiyopya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

1) Destek hattımıza bağlanarak, seyahat amacınıza ve seyahat tarihlerinize göre değişen, güncel vize ücret bilgisini ve evrak listesini içerir bilgi e-mailini talep edin.

2) Turist vizeniz ve ticari vizeniz için gerekli evrakları, belirtilen açıklamaları dikkate alarak, eksiksiz olarak hazırlayın. Ticari vize başvurularınızda Etiyopya’da faaliyet gösteren şirketten temin ettiğiniz davetiyenizi ön kontrol amacıyla help@eagvs.com mail adresimize iletin.

3) Davetiyeniz operasyon yetkilimiz tarafından onaylandığı takdirde davetiyenin aslını (ıslak imzalı, kaşeli) ve diğer evrakları ofisimize şahsen iletin veya kargo ile gönderin. Evraklarınızın teslim alındı bilgisini sizlerle paylaşacağız.

4) Evraklarınızın kontrolünü sağlayarak sizi bilgilendirmekte ve evraklarınızı elçilik konsolosluk birimine teslim etmekteyiz.

5) Etiyopya vize başvurunuzu tamamladıktan sonra, değerlendirme sürecinin takibini yapmakta ve başvurunuz sonuçlandığında, işlemden çıkan pasaportunuzu konsolosluk ilgili biriminden teslim alarak, belirtmiş olduğunuz iş veya ev adresinize kargo ile göndermekteyiz.

Etiyopya Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Etiyopya vize işlemleri sonuçlanma süresi ortalama 4-7 iş günüdür. Eksik evrak bulunan ve elçiliğin belirlediği formata uygun olarak temin edilmemiş evraklar içeren başvuru dosyaları kabul edilmemektedir. Evrakları tekrar temin etme sürecinde yaşanacak zaman kayıplarının önüne geçmek için evraklarınızı eksiksiz ve size ileteceğimiz e-maildeki formatlara uygun olarak hazırlamanızı tavsiye ederiz.

Antalya’dan Etiyopya vize başvurunuz için güncel bilgi ve randevu talebiniz için help@eagvs.com adresimize mail atabilirsiniz.