Etiyopya Vizesi İstanbul

 

etiyapya vize başvurusu istanbul

etiyopya vizesiEtiyopya Vize Başvuru Merkezi / İSTANBUL

 

Açık Adres:      Adnan Saygun Cad. Körkadı Sok. Turizm Sitesi 6.Blok Daire:4 Ulus- Beşiktaş/ İSTANBUL 
Telefon:           +90 (212) 963 03 43
E-Posta:           help@eagvs.com

Etiyopya vizesine İstanbul’dan başvuruda bulunmak için “Etiyopya Turist Vizesi” ve “Etiyopya Ticari Vize” başlıklarının altında yer alan evrakları eksiksiz olarak hazırlayarak İstanbul merkez ofisimize ulaştırmanız yeterli olacaktır. Evraklarınızı ofisimizi ziyaret ederek teslim edebilir veya ofisimize kargo ile gönderebilirsiniz. Etiyopya vizesi başvurularında pasaport sahibinin şahsen başvuru merkezinde bulunma zorunluluğu yoktur. Evraklarınızı ulaştırmanız halinde işlemlerinizi başlatmaktayız.

Etiyopya ticari vize başvurularında ibrazı zorunlu davetiye orijinal olmalıdır. Elçilik mail ile gönderilen davetiyeleri kabul etmemektedir. Vize başvurunuzdan önce davetiyenizin formata uygunluğunun kontrol edilebilmesi için fotoğrafını çekerek help@eagvs.com adresimize gönderebilirsiniz. Davetiyenizin formata uygunluğu teyit edildiği takdirde, diğer evraklarınızın arasına ekleyerek ofisimize iletebilirsiniz. Ticari vize başvurularınızda sunacağınız davetiye, elçiliğin belirlediği formata uygun değilse yeniden temin etmeniz gerekecektir. Bu sebeple yaşanan zaman kayıplarının önüne geçmek için ilk aşama olarak davetiyenizi taratarak veya fotoğrafını çekerek e-mail olarak yetkilimize iletmenizi tavsiye ederiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi yolculuklar dileriz.

Etiyopya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

1) Yetkilimizden seyahat amacınıza ve süresini göre değişen Etiyopya vize ücreti bilgisini ve evrak listesini içerir bilgi e-mailini talep edin.

2) Gerekli evrakları, açıklamaları gözeterek, özenle hazırlayın. Ticari vize taleplerinizde Etiyopya’dan temin ettiğiniz davetiyenizi ön kontrol amacıyla help@eagvs.com mail adresimize gönderin.

3) Davetiyenin talep edilen formata uygunluğu teyit edildiği takdirde davetiyenin orijinalini ve diğer evrakları ofisimize şahsen iletin veya kargo ile gönderin. Evraklarınızın teslim alındı bilgisini sizlerle paylaşacağız.

4) Evraklarınızı kontrol ederek sizi bilgilendirmekte ve evraklarınızı elçilik konsolosluk birimine teslim etmekteyiz.

5) Vize başvurunuzun takibini yapmakta ve başvuru sonuçlandığında, işlemden çıkan pasaportunuzu teslim alarak, belirtmiş olduğunuz ev veya iş adresinize kargo ile göndermekteyiz.

Etiyopya Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Etiyopya vizesi başvuruları ortalama olarak 4-7 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. İstanbul dışından yapılan başvurularda kargoda geçen süreden dolayı 1-2 gecikme yaşanabilmektedir.  Eksik evrak bulunan ve yönergelere uygun olarak hazırlanmamış başvuru dosyaları işleme alınmamakta, evrakların tamamlanması talep edilmektedir. Bu nedenle evraklarınızı direktifleri göz önünde bulundurarak hazırlamanızı tavsiye ederiz.

Güncel bilgi ve randevu talebiniz için help@eagvs.com adresimize mail atabilirsiniz.